Gıda Sektöründe İşletme ve Fabrika Yönetimi Eğitimi

 

Eğitim ücreti: Kişi sayısı ve eğitim ortamına göre fiyatlandırma yapılacaktır. Teklif almak için bizimle buradan yada aşağıdaki telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim süresi: Yaklaşık 4 saat

Ödeme: Eft/havale yada kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ödeme konusunda aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim ortamı: Online / uzaktan yada yerinizde / kurumunuzda eğitimler düzenlenebilmektedir.

 

Dokubank Akademi Ekibi gıda sektöründeki tecrübe ve birikimi ile yıllardır hep aynı konular üzerine ve konseptlerde verilen eğitimlerin aksine sıradışı, ezber bozan ve çalışanların iş hayatının her aşamasına pozitif etki edecek yüksek katma değerli kariyer destek eğitimleri tasarlamakta ve sunmaktadır.

Eğitim sonrası katılım sertifikası verilecektir.

 

Eğitim aşağıdaki konuları içerir.

Yönetim ile anlaşma sağlanması,

Firma personeli ile çalışma prensipleri toplantısı ve toplantı içeriği

Departmanların organizasyonu ve yönetimi, yatay, dikey, ast ve üst iletişim kurulması,

Müşteri gereklilikleri, şikayetler ve müşteri odaklılık,

Tedarikçi değerlendirme sistemi kurulması,

Eğitim sistemi kurma ve plan oluşturma,

Satınalma ve tedarik zinciri sistemi yönetimi,

Mavi yaka yönetimi,

Ödül ve ceza sistemi kurulumu,

Performans değerlendirme sistemi kurulumu,

Öneri sistemi kurulumu,

Fabrika bütçesi planlama ve yönetimi,

Sürdürülebilirlik,

Sürekli gelişim,

Üst yönetime raporlama yapmak ve raporlama için tetkik uygulamaları yapmak,

Liderlik ve yönetim becerileri,

Yazılı ve sözlü ingilizce becerisi, office programları kullanma becerisi,

Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerisi,

Takım çalışması ve kuvvetli iletişim.

 

Eğitimlerimiz gerek gıda sektörü çalışanları tarafından bireysel gelişim amaçlı gerekse kurumlar tarafından kurumların personel gelişim programları amaçlı olarak tercih edilebilmektedir.

Kalite Güvence Departmanı Yönetimi ve Organizasyonu Eğitimini herhangi bir tarihte kurumunuza özel talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  

Eğitimci hakkında:

Kalite Güvence Departmanı Organizasyonu ve Yönetimi eğitimini veren eğitimcimiz Fatih Bakıcı, gıda endüstrisinde 20 yılı aşkın profesyonel yöneticilik kariyerine sahiptir. Farklı gıda ürünlerinin işlenmesi deneyiminin yanı sıra, gıda sektörü yatırım danışmanlığı, fizibilite raporları, fabrika kurulum, teknoloji danışmanlığı, satın alma ve tedarik zinciri yönetimi, fabrika yönetimi, maliyet ve bütçeleme, üretim kapasitesi ve verimliliği artırma teknikleri, çalışan yönetimi, personel seçme ve yerleştirme, performans değerlendirme, ödül ceza sistemleri, öneri sistemleri, müşteri ilişkileri yönetimi, gıda güvenliği yönetim sistemleri, hijyen ve kalite yönetim sistemleri ve sertifikalandırma konularında gıda endüstrisinde deneyim sahibidir.

 

Mezun olduktan sonra gıda endüstrisi lideri ihracatçı konumunda olan bir firmada Kalite Geliştirme Yöneticisi Yardımcısı olarak göreve başladı ve 9 yılı aşkın bir süre kalite güvence ve kalite kontrol kariyerine devam etti, daha sonra kariyer planlarına ulaşmak için profesyonel yönetim, kişisel gelişim ve yönetimsel becerilerini eğitimlerle geliştirdi ve Koç Ailesi'nin bir gıda yatırımında fabrika ve operasyon müdürü olarak görev aldı. Kalite yönetim sistemleri ve gıda güvenliği yönetim sistemlerinden de kopmadan 10 yıldan fazla yürüttüğü fabrika ve operasyon yöneticiliği kariyerine sahip olan Fatih Bakıcı şimdi gıda sektörüne farklı alanlarda danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekte ve aynı zamanda ISG International firması ile personel seçme & yerleştirme ve danışmanlık alanlarında ortaklık yapmaktadır.

Kendisi yöneticilik kariyeri yanısıra, BRC Gıda standardı  6, 7 ve 8. versiyonlarının Türkçe çevirilerini yapmış ve baş tetkikçi sertifikası dahil birçok sertifika sahibi danışman ve eğitmendir.

  

Eğitim felsefesi ve hedefleri, meslektaşlarımızın gerçekten gelişeceği eğitimleri vermektir. Kariyeri boyunca birçok defa karşılaştığı ve tepki gösterdiği sadece para kazanma ve pazarlama odaklı sektör tecrübesi içermeyen, yıllarca güncellenmeyen ve katma değeri düşük eğitimlerin fayda maliyet oranının tartışılır olduğuna inanmaktadır. 

 

Eğitimci Mottosu: “Kimse mükemmel değildir ancak herkes kendini geliştirebilir.” 

Detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim araçları ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

En içten saygılarımızla,

Dokubank.net

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 232 838 1040

0 530 977 4332  

 

 

 

 

Arama

X

Dikkat!

Site içeriğini kopyalamak yasaktır. Sitedeki bilgiler telif hakkına tabidir.