Dokübank nedir?

Dokübank nedir?

 

Merhaba arkadaşlar,

 

Gıda sektörünün farklı alanlarında uzun soluklu tecrübesi olan Gıda Mühendisleri olarak sektörümüzün uzun zamandır ihtiyaç duyduğu bir start-up olan dokubank.net sistemini oluşturduk. 

Oluşturduğumuz online doküman, online bilgi ve uzaktan danışmanlık sistemi ile kısa zamanda sektörde yerimizi aldık ve pratik, yüksek katma değerli, hızlı ve düşük maliyetli bir çözüm ortağı olduk.

Uzun yıllar boyunca kazandığımız farklı gıda sektörü alanlarındaki bilgilerimiz, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri tecrübemiz ile meslektaşlarımıza ve firmalarına gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemlerinin yanısıra birçok katma değerler de sağlayacağımıza inanıyoruz.

Firmalarının konumundan dolayı çevrelerinde eğitim veya danışmanlık hizmeti alma imkanı olmayan, sektörde tecrübeli ve destek alabileceği kimsesi olmayan, aldığı danışmanlık hizmetinin yetersiz olduğunu düşünen, çalıştıkları firmalarda departman bütçeleri yada kişisel gelişim bütçeleri çok yüksek olmayan, yüksek danışmanlık ve eğitim ücretleri karşısında çaresiz kalan birçok meslektaşımızın ihtiyacı olan dokübank sistemi düşük maliyetli, yüksek katma değerli, güncel, pratik ve tüm gıda sektörüne hizmet verebilecek nitelikte destek ve danışmanlık sistemidir. Dokubank.net olarak öncelikli ilham kaynağımız ve motivasyonumuz meslektaşlarımızın memnuniyeti ve başarıları olacaktır.

Üyelik opsiyonları ve hizmetlerimiz için tıklayınız.

Dokubank.net tanıtım dosyamız için tıklayınız.

 

 

Arama

X

Dikkat!

Site içeriğini kopyalamak yasaktır. Sitedeki bilgiler telif hakkına tabidir.