BRCGS Gıda Güvenliği Kültürü Mükemmelliyet Modülü (FSCE)

BRC standartları her yıl güncellenmesine rağmen gıda sektörüne olan katkısının güncelenmeye paralel olarak ne derece arttığı konusunda farklı görüler vardı ancak BRCGS tarafından oluşturulan Gıda Güvenliği Mükemmeliyet Modülü (FSCE) ile BRCGS sisteminin şimdiye kadar yapılan en büyük yenilik ve güncelleme olduğu ve sektöre büyük katkı sağlayacağı ortadadır. 

 

Bu modül ile ilgili çalışma yapmak isteyen firmalar bu işe gerçekten gönül vermiş ve kendini adamış firmalar olacaktır ve bu modül doğrultusunda yapılacak olan çalışmalar firmalar arasındaki farklılıkları çok daha net bir şekilde ortaya koyacaktır. Bu modül ile birlikte sadece standardı bilmek, standarda göre sistem kurmak, uygulamış ve yönetmiş olmak değil aynı zamanda sistem performans yönetimi, motivasyon, süreç yönetimi, performans değerlendirme, iş analizi, beceri analizi, liyakat, yetkinlik, bağlılık vb. birçok iş performansı indikatörünün de incelenmesi ve ölçülmesi gerekiyor. Bu sebepten Ideative Danışmanlık olarak bu konuya kendini adamış ve hedeflemiş firmaların Gıda Güvenliği Mükemmeliyet Modülü (FSCE) çalışmalarına katkı sağlamak üzere danışmanlık faaliyeti yapmaktayız.

 

Birçok kuruluş, gıda güvenliği yönetim sistemlerine ait uygulama, eğitimler ve denetimlerine yaptıkları harcamalara ve yatırımlara rağmen bazı şeylerin hala eksik olduğunu fark etmeye başlıyor. Bu şimdiye kadar ölçülmesi çok zor olan gıda güvenliği kültürlerinin geliştirilmesi ve gelişimin değerlendirilmesidir. Kültür farklı çevre ve ortamlara göre değişkenlik gösterebileceğinden kesin olmayan bir kavram olarak algılanır ve tanımlanması çok zordur. Bu nedenle kültürlerin güçlü ve zayıf yönlerini ölçmek ve değerlendirmek zordur. Gıda Güvenliği Mükemmeliyet Modülü (FSCE) değerlendirmesi bu zorluğu aşmaktadır, kültürü doğru, anlamlı ve anlaşılması kolay bir şekilde ölçmektedir. Bir kuruluşun güçlü ve zayıf yönlerini tanımlamak, daha önce mümkün olmayan ve hatta düşünülemeyen hedeflere paralel iyileştirmeler yapılmasını sağlar.

 

Gıda Güvenliği Mükemmeliyet Modülü (FSCE) değerlendirmesi, eğitim, tecrübe ve diğer çalışan geliştirme faaliyetlerine yapılan yatırım getirisinin ölçülmesine de yardımcı olacaktır.

 

Ideative Danışmanlık yöneticilik, organizasyon yönetimi, performans yönetimi ve BRC Gıda güvenliği yönetim sistemi tecrübelerini harmanlayarak firmalara insan kaynağı, süreçler, hedefler ve proaktivite başlıkları altındaki yapılacak çalışmalar doğrultusunda Gıda Güvenliği Mükemmeliyet Modülü (FSCE) ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

 

Ücretsiz görüşme için lütfen aşağıdaki telefon numaramızdan bizimle iletişime geçiniz.

 

 0 232 838 1040 

0 530 977 4332

Arama

X

Dikkat!

Site içeriğini kopyalamak yasaktır. Sitedeki bilgiler telif hakkına tabidir.