Değerli dokübank.net ziyaretçisi,

 

Dokübank.net sitesi üyeliği için farklı üyelik planları oluşturulmuştur. Buradaki amaç sizin ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun planı seçebilmenizdir. 

 

 

* Doküman hizmeti kapsamı gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemlerine ait doküman örneklerini içerir. İlgili sistemlerce gerek duyulan ama sitemizde olmayan dokümanlar destek plan üyelerimizce talep edildiğinde ücretsiz olarak hazırlanarak talep eden kişi veya firmaya teslim edilecektir.

** Assist hizmetimiz kapsamında HACCP risk analizi ve tehlike analizi oluşturma, CCP belirleme, HACCP planı oluşturma, izlenebilirlik sistemi oluşturma, eğitim planı oluşturma, tedarikçi değerlendirme sistemi oluşturma hizmetleri bulunmaktadır.

*** Danışmanlık kapsamımıza ISO 9001, ISO 22000, BRCGS ve IFS gibi gıda sektöründe uygulanan gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemi standartları dahildir.

*** Danışmanlık hizmeti kapsamında mesai saatleri içinde online web görüşmesi veya telefon ile danışmanlık desteği de sağlanmaktadır.

Dokubank.net sitesi içinde bulunan kalite yönetim sistemi ve gıda güvenliği yönetim sistemi dokümanlarının tümünü görmek ve daha detaylı bilgi için tanıtım kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz.

 

Üyelik ücreti ödemesi para transferi yada kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Üyelik planınızı belirledikten sonra Üyelik için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

Saygılarımızla,

Dokübank Yönetimi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

0 232 838 1040

0 530 977 4332

Arama

X

Dikkat!

Site içeriğini kopyalamak yasaktır. Sitedeki bilgiler telif hakkına tabidir.